YUNUS EMRE ŞEN

WEB TASARIM

Yunus Emre ŞEN, kurumsal, resmi ve özel şirketlere web tasarım ve sosyal medya danışmanlığı vererek, işletmelerin internetteki dünyaya açılmalarını, onların ürün ve hizmetlerinin gerek web sitelerinde gerek sosyal medya hesaplarında tanıtımlarını yaparak işletmelere katkı sağlamaktadır. 

Web Tasarım Uzmanı Yunus Emre ŞEN, web sitesi olmayan bir işletmenin logo, kurumsal kimlik, kurumsal renkleri, afiş ve posterleri, kartvizit ve antetli kağıt tasarımlarını, web site tasarımı ve kurulumu, anahtar kelimeler ile desteklenen seo çalışması, Google Adwors ve Instagram Facebook reklam hizmetleri ile işletmelerin tüm dijital işlemlerini yakından takip etmektedir. Günümüzde internette tanınmanın artılarını hepimiz bilmekteyiz. İnsanlar tarafından kolay ulaşılabilmek, işletmenin verdiği hizmetlerinin tanıtımları oldukça önem taşımaktadır.

WordPress Web Tasarım Uzmanı Yunus Emre ŞEN, sektörünüz her ne olursa olsun, titiz bir çalışma ile 2-3 ay süren titiz bir çalışma ile sizi Google’da tanınır bir işletme haline getiriyor. Web tasarım yapılırken web sitenin kullanıcı dostu ve göz yormayan karmakarışık renklerden çok minimal ve göze hitap eden 7’den 70’e insanların girip sizin hakkınızda kolayca bilgilere ulaşmasını hedeflemekteyiz. 

Çok çalışmak dışında başka bir yol yok, bunu benimse. Saatlerce çalışmak zorundasın çünkü her zaman geliştirebileceğin bir şey var.

Yunus Emre ŞEN

28 Kasım 2021 / Saat: 03:54

Mediarekt Web Tasarım Ajansı, Worpdress Tabanlı E-Ticaret Siteleri, Website Kurulumu, Web Site Tasarımı, Google Reklamları, Yazılım, 7/24 Online Canlı Destek
Whatsapp'tan yaz
7/24 Hizmet
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?