Kurumsal Web Site Tasarımı

Mediarekt Web Tasarım Ajans kurumsal web site tasarımları ile kurumunuza ve işletmenize profesyonel bir görünüm sunar.

bakırköy web sitesi yaptır web sitesi kurma web site yapan yerler

İşletmelere ve Kurumlara Özel Website Kurulumu

Mediarekt Web Tasarım Ajansı kurumsal ve işletmelere özel sitelerimizde sizlere tamamen sade ve kreatif bir tasarım uygulayarak müşterilerinizin aklında kalıcı bir etki bırakmak hedeflenmektedir. Kurumsal website tasarımlarında sitenizin, kullandığınız renkler logonuz kartvizitinizi yansıtmalıdır. Aksi halde işletmeniz ile websiteniz birbiriyle uyumsuz olur.

Kurumsal web sitesi kurulumlarında en önemli özellik sitenizin hızıdır. Web site hız optimizasyonlarımız sayesinde siteniz 2-3 saniye gibi kısa bir sürede açılacak şekilde tasarlanmaktadır.

İşletme Sitelerinde Kurumsallık…

Kurumsal bir işletme web sitesi tasarlarken en önemli özellik, yapılacak olan tasarımın şirketi yansıtmasıdır. Yeni bir kurumsal marka oluşturucaksa eğer Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, ve dijital tüm materyallerin tasarımların hepsi şirketi yansıtmalıdır. Kurumsal bir web sitesinde olması gerekenler başlıca şöyledir;

Anasayfa

Kurumsal sitemizin ilk açılışındaki olan sayfadır. Bu sayfada ziyaretçimizi en etkilediğimiz sayfa olarak düşünebiliriz. Vermek istediğimiz hizmeti veya bilgilerin özetini bu sayfada ziyaretçiye ve müşterinize aktarabilmeniz gerekmektedir. Anasayfa, yapmakta olduğunuz hizmetin bölümlerini, referanslarınızı, müşterinizin size ulaşmasını sağlayacak iletişim numara veya adreslerinizi google maps haritanızın olması gerekmektedir.

Hakkımızda (Biz Kimiz)

Kurumsal bir web sitesinde hakkımızda sayfası olmazsa olmazlardandır. Bu sayfada şirketinizin kaç yılında açıldığı, ne zaman kurulduğu, basın yayın gibi medyada varlığınızın kanıtı, şirketinizin fotoğrafları gibi bir çok bilgiyi, sitenize giren ziyaretçiyi bu sayfada bilgilendirebilirsiniz.

Hizmetler

Kurumsal bir web sitesi tasarlarken hizmetler bölümü en önemli etkendir. Burada yapmakta olduğunuz hizmeti detaylı bir şekilde ziyaretçiye aktarmak gerekmektedir. Kurumsal işletmenizde yaptığınız tüm hizmetleri fotoğraflarıyla birlikte gösterilmesi gerekmektedir.

Referanslar

Kurumsal web sitesinde referanslarınızı göstermek oldukça kaliteli bir davranıştır. Size iş yaptırmak isteyen müşterilerinizi birebir doğrudan etkilemektedir.

İletişim

Kurumsal web tasarım sayfa oluşturmada iletişim sayfası ile potansiyel müşterilerinizin sizinle doğrudan etkileşime geçecek bilgileri sunmamıza olanak sağlamaktadır. Hemen hemen her sitede olması gerek bir sayfadır. Bu sayfada adres telefon e-mail google maps haritaları ve bunun gibi sizinle doğrudan iletişim sağlamalarını amaçlamaktadır.

Whatsapp'tan yaz
7/24 Hizmet
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?