Bakırköy Web Tasarım Ajansı

Mediarekt Web Tasarım Ajansı Bakırköy’de hizmet vermekteyiz. Dinamik ve yeni nesil web siteleriyle ziyaretçilerinize işletmeniz hakkında bilgiler verin.

Mediarekt Web Tasarım Ajansı Bakırköy’ün size sunduğu bir teklif var!

Günün 7 Gün 24 Saati açık olan bir işletme düşünün, üstelik kira, elektrik, su, derdi olmayan üstelik sizin değil müşterinizin sizi bulduğu bir İşletme hayal edin. 

Şimdi o hayalinizi gerçekleştireceğiz.

bakırköy web sitesi yaptır web sitesi kurma web site yapan yerler neresi

Mediarekt Web Tasarım Ajansı Bakırköy olarak dinamik tabanlı web siteleri tasarlıyoruz. Teknolojinin ve mobil cihazların hızla ilerlemesiyle internet çağındaki tüm gelişmeleri an be an herkeste olduğu gibi bizde kullanmaktayız. Ulaşmak istediğimiz bilgiye, gitmek istediğimiz yerlere, hatta kullandığımız navigasyona kadar sıklıkla kullanmaktayız. İşletmelerde ki çoğu eksiklik, iş yerlerini ne kadar güzel dekore etseler de en güzel mimarlar ile çalışsalar da ultralüks bir iş yeri inşaa etseler de asıl önemli noktayı çoğu işletmeci kaçırmaktadır.

 

İş yeri her ne kadar işlek bir caddenin üzerinde bulunsa da günlük geçen insan sayısı her saat maksimum sayıda değildir ve günün belirli saatleri açıktır. Oysa bir web sitesine sahip olan bir işletmenin dükkanı hiç kapalı olmayacaktır. Haftanın 7 günü 24 saati açık olan web sitesinde işletmeye ait bilgiler, verilen hizmetler, ürünler, referanslar, iletişim ve harita bilgileri gibi bir çok bilgiye insanlar tarafından tek tıkla ulaşılabilecek. 

 

Mediaretk Web Tasarım Ajansı olarak bakırköy’de bulunan ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi almanızı, sektörünüz hakkında araştırma yaparak, ziyaretçilerin hangi sıklıkla mesleğinizi aratmış ise o kelimeler ile seo’ya uygun olarak yeni nesil web siteleri tasarlıyoruz. 

 

İstanbul Bakırköy’de bulunan ajansımıza gelerek veya randevu oluşturarak bizi arayabilir, profesyonel web sitesi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Web sitesi ve kurulumunda profesyonel ekibimizle sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Web tasarım ve grafik tasarım olarak hizmet verdiğimiz Bakırköy Tasarım ofisimizde işletmenize ait tüm dijital destek ve Google, Instagram reklamları destekleriyle sizleri yüksek kitlerere tanıtıyoruz. Yaptığımız site tasarımlarını inceleyebilir referanslarımıza ve hali hazırla online olan web sitelerimize bakabilirsiniz.

Hazır Tema Yok! Sıfırdan Size Özel Web Site Kurulumu

Mediarekt Web Tasarım Ajansı Bakırköy sektörünüz hakkında araştırmalar yaparak en doğru bilgiyi en doğru hizmeti size sunarak web site ziyaretçilerinizin okumasını sizin hakkında bilgiler edinmesini olanak sağlar. Mobil uyumlu web siteler ile ziyaretçileriniz cep telefonlarından da web sitenize girerek tüm hizmetlerinizi, adresinizi, markanızın hakkında yazılarını okuyabilir sizin hakkında bilgi sahibi olabilirler. Tablet uyumluluğu sayesinde ziyaretçiniz isterse tabletten de web sitenizi ziyaret edebilir. Web tasarım alanında buna responsive tasarım denmektedir. Yani hazır olan web sitenizin tüm cihazlara uyumluluğu, gerek masaüstü gerek cep telefonları ve tabletler ile erişebilinmektedir. 

Mediarekt Web Site Kurulum Ajansı’nın bir diğer ayrıcalığı da hiç bir tema kullanmadan tamamen sıfırdan tasarım yapmasıdır. Referanslarımız da dahil hiç bir siteye hazır tema indirilip kurulmamıştır. Tamamen “sıfırdan tasarım” sloganımız ile başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz tasarımları web sitenize uyguluyoruz. Sizde sektörünüz hakkında araştırma yapmamızı ve size doğru bilgiler ile ulaşılmasını isterseniz sağ altta bulunan whatsapp canlı destek butonuna tıklayabilir 7/24 bu hizmeti ücretsiz alabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Mediarekt Web Tasarım Ajansı, Worpdress Tabanlı E-Ticaret Siteleri, Website Kurulumu, Web Site Tasarımı, Google Reklamları, Yazılım, 7/24 Online Canlı Destek
Whatsapp'tan yaz
7/24 Hizmet
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?